Электрические массажеры для всей семьи!
0

Навіщо масажувати домашніх тварин?

 

Чому варто масажувати домашніх тварин?

Вочевидь, ви любите балувати себе масажем, але як ви ставитесь до масажування кращого друга людини або інших домашніх улюбленців? Сьогодні ми розповімо вам про те, чому масаж тварин має місце бути.

Кого з домашніх тварин можна масажувати?

Домашні фаворити, такі як собаки та кішки, є головними кандидатами на масаж. Обидва люблять увагу та позитивно реагують на м’які повільні дотики.

animal massage 3 min

Якщо ви в захваті від верхової їзди, то вам буде цікаво, що коні також насолоджуються всіма перевагами масажу.

Але чому я маю масажувати тварин?

Масаж забезпечує незліченні переваги не тільки для здоров’я людини, але і для тварин також. Собаки та кішки можуть мати проблеми із суглобами від бездіяльності, травми чи старості. В даному випадку масаж допоможе зменшити біль та покращити рухову активність. Без візуальних ознак тварини не здатні виразити відчуття болю, тож масаж у будь-якому разі піде їм на користь.

animal massage 6 min

Під час розминання м’язів та тканин стимулюється лімфатична та кровоносна система, що покращує самопочуття. Масажування домашнього улюбленця в молодому віці допоможе йому звикнути до дотиків господаря та налагодити контакт.

animal massage 4 min

Масаж коней активно практикують протягом останніх 25 років. Це обумовлене ефективним виведенням токсинів із м’язів тварини, що впливає на її продуктивність. Для такого впливу використовують різноманітні інструменти, включаючи вібрацію та навіть тенісний м’яч, комбінуючи це з мобілізацією суглобів та акупресурою.

thumb 1448820696 64a1b58470

Тож з усіма цими перевагами для здоров’я можна відмовитись від послуг ветеринара?

Не так швидко. Хоча масаж тварин має цілий ряд переваг, він не може повністю замінити медичні знання та уміння, якими володіє ветеринарний лікар. Використовуйте масаж для комфорту та винагороди вашого улюбленця, а не як заміну лікування.

massazh dlya koshek i kotov vo vremya zapora 2 min

Як щодо масажу слонів?

Перш за все, ми дуже здивовані, якщо ви маєте власного слона. Якщо це дійсно так, то ви мали помітити, що масажувати слона буде трохи складно. Однак, поки це неможливо фізично, то ваш улюбленець може сам масажувати вас. У Таїланді є практика, де слони виступають у ролі масажиста. Для цього вони використовують хобот чи «м’яко» наступають на спину людини. Такий масаж не рекомендується для людей зі слабким серцем чи для тих, хто знає достатньо про експлуататорську індустрію слонів у Таїланді.

 

Підсумки

Балувати масажем своїх домашніх тварин — це не так дивно, як може звучати. Насправді, це популярна практика покращення здоров’я та спосіб зробити вашого улюбленця щасливим. Важливо відзначити, що ви також зможете отримати деяку користь, адже хто не любить спостерігати за тваринами, що насолоджуються масажем?