Электрические массажеры для всей семьи!
0

TheraGun - масажер нового покоління

 

TheraGun - масажер нового покоління для глибокого впливу на м'язи

TheraGun G2Pro - це нова версія одного з кращих масажерів для глибокого опрацювання м'язів, який користується величезною популярністю серед професійних атлетів.

Апарат представляє собою ергономічну ручку з відбійним важелем, який призначений для кріплення спеціальних насадок. TheraGun працює від акумулятора, якого вистачає на 40-45 хвилин використання. Можна міняти кут нахилу активного механізму, що значно спрощує самомасаж. Головною перевагою для багатьох покупців стала компактність і портативність апарату.

Це пристрій був створений з метою забезпечити більш глибокий масаж м'язів, ніж звичайні інструменти. Під час використання м'язи швидко стискаються і розслабляються, завдяки чому поліпшується кровообіг, що призводить до зниження кількості молочної кислоти і більш швидкому відновленню.

Той, хто створив TheraGun G2Pro каже, що цей апарат буде корисний у роботі для хіропрактиків, мануальних терапевтів, тренерів та спортсменів-професіоналів.

Theragun Angle.1 540x min

Масажер інтенсивно розминає м'язи, знімаючи напругу і позбавляючи від болю. Перкусійний вплив має досить велику амплітуду. Ті, хто користувалися цим пристроєм, кажуть, що дія апарату досить агресивна, але не завдає біль і надає відмінні результати.

Головний розробник вважає, що TheraGun G2Pro - це набагато краще того, що ви можете придбати навіть в спеціалізованих магазинах. На сьогоднішній день масажер не доступний для покупки в Україні, а на території США його вартість становить 599$.

За матеріалами: theragun.com